ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

Про магазин

     Салон-магазин "МИР" добре відомий жителям м.Кривий Ріг. Понад двадцять років на ринку кахлю і сантехнічного обладнання. Ми є офіційними дистриб'юторами таких відомих фірм-виробників, як RAVAK, DEVIT, KLUDI, LAUFEN, KERAMAG, OPOCZNO, CERSANIT, PAMESA, APARICI  та ін. Інтернет-магазин - це наш новий проект, створений для Покупця. Ви можете не виходячи з дому ознайомитися з продукцією, зробити замовлення і оформити доставку не втрачаючи багато часу. Наші продавці-консультанти нададуть Вам максимум інформації про товар, який Вас зацікавив. Продукція, що продається в нашому магазині, має гарантійне обслуговування в спеціалізованих сервісних центрах фірм виробників. Особливу увагу ми приділяємо співробітництву з будівельними компаніями та дизайнерами.
     У магазині практикується гнучка система знижок, проводяться акції на окремі групи товару, а також розпродаж колекцій минулих років за зниженими цінами.
Різноманітний асортимент товарів, доступні ціни, професіоналізм і кваліфікованість персоналу - це головні пріоритети нашої компанії. Сподіваємося, що Ви завжди зможете підібрати товар, який необхідний Вам, відвідавши наш магазин за адресою м.Кривий Ріг, вул. Петра Дорошенка 5 або наш сайт ceramicakr.com