ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

інсталяції

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена
грн. грн.
Уточнить поиск
інсталяції

    Сьогодні в Україні старі унітази і зливні бачки йдуть на задній план. Їм на зміну приходить оригінальна і компактна підвісна сантехніка. Завдяки інсталяційним системам можна заощадити не тільки багато місця, але зробити інтер'єр дуже сучасним. До всього іншого це зможе зробити прибирання ванної кімнати набагато зручніше.

Інсталяція - це спеціальна система, яка дозволяє змонтувати раковини, біде, пісуари й унітази таким чином, щоб заховати все зайве. Це надійний метод кріплення переважно підвісної сантехніки, що дозволяє міцно встановити будь-який виріб. З ним всі труби і монтажні елементи будуть заховані під зовнішнім облицюванням.

   Дуже зручні кнопки для змиву можуть бути абсолютно різних форм і включати в себе масу функцій, таких як очищення повітря. Тому, якщо вам набридли традиційні рішення для ванних і туалетних кімнат, інсталяції - ваш вибір!

У наш час ціни на інсталяції можуть варіювати від декількох тисяч гривень до десяти і вище тисяч гривень. Більш детальну консультацію Ви зможете отримати в нашому інтернет-магазині