ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

сифони

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена
грн. грн.
Уточнить поиск
сифони

   Такий розділ сантехніки, як сифони, незважаючи на свою відносну «непомітність», дуже важливий. Основним завданням є слив використаної води в трубу, використаної тих чи інших сантехприборів. Сифони повинні забезпечувати належну швидкість зливу і бути без протікання. Ще однією функцією - це перешкоджання потраплянню неприємних запахів з труб.

   В даний час є досить широкий асортимент сифонів. Бажання заощадити може привести покупців на ринки або неспеціалізовані магазини, де можна купити сифон низької якості. Придбати сифони належної якості Ви зможете в нашому інтернет-магазині. Купуючи у нас ви отримуєте не тільки гарну ціну, але і великий вибір якісних виробів.

  Представлені нами сифони поділені на такі основні групи: сифони для раковин, сифони для ванн і сифони для душових кабін. Незалежно від ціни все вироби мають належні гарантії від виробника. Підібрати сифон, ціна і характеристики якого вам підходять, можна і за допомогою наших консультантів. Задати будь-яке питання, що вас цікавить, ви можете за телефоном або в онлайн-режимі.