ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

урінали

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена
грн. грн.
Уточнить поиск
урінали

  Туалет у багатьох закладах є невід'ємною частиною інтер'єру і створює певний імідж. Тому облаштуванню туалету приділяєть не меншу увагу, ніж обладнанню кухні, приймального залу, гардероба. Чоловічі кімнати без таких елементів сантехніки, як урінали, як правило, не обходяться.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете знайти найрізноманітніші моделі для туалетів будь-якого стилю. Вибрати пісуар з плавними лініями або з чіткою геометрією - не проблема. В каталозі Ви зможете знайти товари як по досить демократичній ціні, так і дизайнерські вироби відомих європейських виробників. Ціна може відрізнятися, часом у кілька разів.

   Втім, вартість сантехніки залежить не тільки від імені бренду. Пісуари можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Найчастіше, для їх виробництва використовуються санітарний фарфор або нержавіюча сталь. Вироби з них найбільш гігієнічні, так як мають гладку поверхню. Завдяки цьому забруднення на стінках чаші пісуара не накопичується.

   Найчастіше використовуються підвісні пісуари, вони більш зручні і виглядають дуже естетично. При покупці пісуара варто звернути увагу на систему змиву. Виріб може бути обладнано ручним змивом (у вигляді кнопки або важеля), напівавтоматичним або автоматизованим.

   Дуже популярними є сенсорні моделі пісуарів. Електронний блок в них зазвичай вбудований в інсталяцію, інфрачервоні датчики і фотоелементи реагують на наближення і віддалення людини. Для того щоб здійснити змив, досить лише піднести до клавіши змиву руку. Доторкатися, притому, зовсім не обов'язково.