ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

змішувачі

Показывать:
Сортировать:
Уточнить поиск

У сучасному світі потрібно дуже постаратися, щоб знайти людину не знайому з поняттям "змішувач". Кожен день ми стикаємося з цим сантехнічним виробом в побуті і на роботі, ми вже не уявляємо собі життя без цього пристрою. В недалекому минулому наші предки змішували воду, просто наливаючи її в якусь ємність. Але технічний прогрес поступово зробив зручним і функціональним процес користування змішувачем.
В даний час на нашому ринку сантехніки можна знайти моделі від найвишуканіших, з каменями Swarovski, до найпростіших, так і цінова категорія має дуже широку лінійку. Є кілька класифікацій змішувачів: за призначенням (для ванни, для душу, для раковини, для біде, для кухні), за типом управління (двовентильні, одноважельні, електронні, термостати), за способом монтажу (врізні, зі стіни, прихований монтаж). Наступна класифікація змішувачів за кольором покриття (хром, золото, бронза, білі, чорні і т.д.). В основному змішувачі йдуть з покриттям хром, але є колекції виготовлені в стилі "ретро" - в бронзі або золоті. Для кухонних мийок зі штучного каменю випускаються змішувачі під колір мийки. Іноді по дизайну необхідні змішувачі в іншому кольорі, це завдання теж можна вирішити. Деякі виробники випускають змішувачі з покриттям кольоровою емаллю, вони стоять трохи дорожче, ніж хромовані.

У нашому інтернет-магазині МИР представлений зручний каталог змішувачів, в якому ви можете купити змішувач за хорошою ціною і відмінної якості.

Кожен виробник змішувачів випускає колекції, в яких є змішувачі для будь-якої класифікації. Ви можете повністю обладнати своє житло змішувачами в одному стилі з однієї колекції, яка буде повністю підходити Вам по дизайну і за ціною. Перш ніж купити змішувач, визначтесь з його функціональністю. Наприклад, якщо у Вас газовий водонагрівач, то змішувач для ванної краще взяти двухвентильний, тоді процес змішування буде більш плавним. Для кухні краще взяти змішувач одноважельний, так як дуже часто при приготуванні їжі руки брудняться і легше просто підняти ручку змішувача, ніж крутити вентиль. Тоді Ви не забрудните змішувач і у Вас менше часу піде на прибирання після готування. Якщо в сім'ї є маленькі діти, то варто подумати про термостат в ванну кімнату. Там виставляється один раз комфортна температура води і в подальшому при включенні змішувача, вона буде постійною, тобто Ваша дитина не зазанає опіків, якщо випадково відкриє змішувач. В даний час все більшою популярністю користуються електронні змішувачі, вони включаються тоді, коли Ви підносите руки до носика змішувача. В наш час питання економії води стоЇть на першому місці, так як тарифи на воду весь час підвищуються, та й водні ресурси не нескінченні, все це змушує виробників шукати нові рішення в питанні економії. Багато виробників ставлять аератори, які дозволяють економити до 50 відсотків, а то і більше, води.  

Коли Ви визначилися з функціональністю, дизайном і ціною змішувача, можна оформляти покупку і приступати до ремонту!