ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

змішувачі для кухні

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена
грн. грн.
Уточнить поиск
змішувачі для кухні

                Змішувач для кухні грає важливу роль в повсякденному житті. Вони зайняли почесне місце в будинку і щодня забезпечують власників холодною та гарячою водою. Вибрати змішувач для кухні не зовсім просте завдання, тому що потрібно підібрати оптимальний варіант відповідно до потреб на кухні.
                Найбільшим попитом серед та популярними є змішувачі з одним важелем або їх ще називають кульовими. У цих моделях найчастіше передбачений фільтр і для автоматичного змішування води є картридж. Матеріал з якої виготовлений картридж впливає на його роботу, найміцнішим є керамічний картридж. На нашому сайті інтернет-магазину МИР наданий широкий вибір змішувачів для кухонних мийок різних за формою, функціями і дизайну.
               Другим варіантом є змішувач для кухні з двома вентилями - це більш традиційний варіант, який вже довгий час є класикою. Мінус цього варіанту те, що регулювання температури займе трохи більше часу, ніж у змішувача з одним важелем. Плюсом цього варіанта - це пристосованість до роботи з неочищеної від важких елементів хлорованою водою. Ще однією перевагою є більш проста заміна та ремонт.    

             У нашому інтернет-магазині МИР Ви зможете придбати змішувачі для кухні виробників таких країн, як Німеччина, Швеція, Чехія, Італія, Польща, Україна. Країна виробництва і марка змішувача дуже сильно впливає на цінові показники і якісні характеристики. Основними матеріалами є металеві сплави і кераміка. Будь який змішувач для кухні зовні покритий хромом або спеціальною емаллю. Це в першу чергу захищає від корозії і механічних пошкоджень. Вибирайте будь-яку категорію сантехніки, експериментуйте з дизайном, знаходьте в нашому каталозі оптимальні рішення.