ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

засоби по догляду

Показывать:
Сортировать:
Фильтр товаров
Цена
грн. грн.
Уточнить поиск
засоби по догляду

   Коли ремонт вже закінчено, настає саме час для того, щоб привести приміщення в порядок. В цьому випадку незамінними будуть засоби по догляду. При виборі цих засобів потрібно відштовхуватися не стільки від ціни, а більше від властивостей і якості. Одним з видів очищувачів є Litonet, Litonet Gel. Вони можуть призначатися для очищення від епоксидних смол, жиру, масла, залишків від чорної гуми, фломастерів, кока-коли, монтажної піни.

   Ще одним з професійних засобів є Litoclean, який представляє кислотний порошок для очищення керамічних покриттів. Він призначений для очищення керамічної плитки від цементних і вапняних плям, залишків цементного клею або затірки, в тому числі кольоровоЇ, білого нальоту з поверхні швів.

  Це далеко не всі засоби по догляду за керамічною плиткою, є ще такі засоби по догляду, які дозволяють відновити колір епоксидної або цементної затірки, створити противоскользящий ефект та інше.

   Ці та інші засоби по догляду ви зможете знайти в нашому інтернет-магазині. Детальну інформацію ви зможете прочитати в описі, або зв'язатися з нами.