ПН-ПТ: 09:00-18:00

Воскресенье - Суббота: выходной

В корзине пусто!

Гідроабразивна різка,Гидроабразивная резка

   Наша компанія "МИР" вже більше 15 років займається гідроабразивною різкою і зарекомендувала себе на ринку України. Застосування цієї технології дуже широке і ми виконували порізку керамічних матеріалів (кахель), природних і штучних матеріалів, металів, сплавів і навіть скла. Результат нашої роботи можна побачити практично в будь-якій точці України: це можуть бути заміські будинки, торговельні центи і промислові будівлі.

Вибираючи гідроабразивне різання у нас Ви отримуєте ряд переваг:
- висока ефективність і точність різу матеріалу;
- широке застосування і можливість різати при невеликій температурі, що зберігає об'єкт впливу в первісному вигляді (температура в зоні різу 60-90ºС)
- досвідчені фахівці, які працюють з початку заснування нашої компанії
- можливість індивідуально промальовувати макет вироба або панно
- відправка в будь-яку точку України і отримання кваліфікованої допомоги.

Ми дбаємо про те, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений виконаною нами роботою і отриманим результатом, який є нашим спільним успіхом. Тому Ви можете бути впевнені, співпрацюючи з нами, Ви залишитеся задоволеними результатами співпраці: роботи будуть виконані якісно і в строк.

Основний наш профіль - порізка кахлю і створення декоративних пано, але ми так само часто виконуємо роботи з порізки металів і сплавів, гуми та інших матеріалів, які важко порізати на будь-яких інших верстатах.

Нижче наведені фотографії наших робіт.

 

 

 

Наші фахівці зроблять креслення майбутнього елемента за вашим макетом.

  

 

Про технологію.

    У гідроабразивному різанню використовується потік води високого тиску для тонкого різу в кінцевому матеріалі. Щоб різати більш щільні матеріали (сталь, кераміка, титан), додається спеціальний пісок, який збільшує потужність різу. Оскільки абразив додається в сопло, то дуже легко переключитися між просто водної та гідроабразивною різкою. Все це робить порізку більш універсальною, що дозволяє переключитися з порізки тонких елементів таких як пластик і до порізки титану.

Коли сопло переміщається уздовж матеріалу, що ріжеться, потік струменя води буде згинатися в напрямку руху. Це означає, що гідроабразивна машина має тенденцію підрізати кути і широко розгойдуватися на кривих. Розуміння динаміки струменя води і облік вигину струменя необхідні для збереження точності. Компанія OMAX розробила точні комп'ютерні моделі для цього струменя, що дозволило робити різку більш точно і швидко. Це дозволило навіть менш досвідченим операторам робити роботу точною.

Застосування:

  • Вуглецево-армовані пластмаси

Різка цього просунутого матеріалу є основною областю, де OMAX широко застосовується. Матеріал ріжеться дуже швидко і якісно, що дозволяє використовувати навіть для порізки компонентів для гоночних автомобілів NASCAR або навіть в NASA.

  • Склопластикові вироби

Скловолокно можна швидко і точно вирізати без небезпечного пилу або парів, просто занурюючи матеріал під час різання.

  • Метали / Вуглецева сталь

Наш верстат зможе порізати усі марки сталі. Він забезпечує гладкий зріз на краю без слідів опіків, тріщин, надмірної задирки або інших проблем, в основному пов'язаних з термічною або механічною різкою.

  • Нержавіюча сталь

Всі марки нержавіючої сталі можна легко порізати на верстаті OMAX, навіть такі, як 304, які складно обробляти іншим способом без спотворень. Поліровані поверхні не чинять негативного впливу на процес абразивного впливу.

  • Загартована інструментальна сталь

Інструментальна сталь може бути розрізана в повністю затверділому стані без будь-яких змін у властивостях матеріалу.

  • Алюміній

З металів та їх сплавів найбільше ріжеться алюміній і все це тому, що він розрізається швидко і чисто без будь-яких спотворень. Дуже велика сфера застосування - порізка більш товстого алюмінію.

  • Титан

Система OMAX ідеально підходить для різання титану, який може бути складним матеріалом для механічного різання. Оскільки титан є дорогим матеріалом, значна економія витрат може бути досягнута шляхом тісної порізки деталей, які можливі при абразивному процесі, щоб зменшити кількість відходів.

  • Камінь

Можна розрізати вироби з каменю всіх типів: гранітні плити, мармур, декоративні стінні панелі і кам'яні скульптури

  • Кераміка

Більшість керамічних матеріалів можна нарізати на системі OMAX. Дуже сильно це використовується при різанні кахлю для декоративних панно або в тому випадку, коли потрібен точний і красивий різ.

  • Гума

М'який каучук і піногуми легко ріжуть, використовуючи тільки сопло для води без абразиву. Волокно-армований каучук і дуже тверда гума можуть бути розрізані точно, використовуючи абразивний процес.

 

 

 

Замовити послугу Ви можете за телефоном, вказаним в контактах або в нашому магазині за адресою:

Кривий Ріг, вул. Петра Дорошенка 5

e-mail: mir@mirceramics.com

067-539-39-98

ПН-СБ: 09:00-18:00 НД: вихідний​